۱۰ اسفند ۱۴۰۲
به وب سایت رسمی باقر ناصری خوش آمدید.

همینکه به موفقیت فکر می کنید،دوستدار تغییرات و پیشرفت هستید، یعنی اینکه اولین گام را برای حرفه ای شدن برداشته اید پس لازم است برای حرفه ای شدن مهارت و تکنیک هایی را فرا گیرید تا به هدفهایی که برای خود ترسیم کرده اید برسید.

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که هدفهایی را داشته اید و تا کنون موفق به عمل کردن به آن نشده اید یا هنوز نتوانسته اید به رضایت کامل برسید. شاید شما هم بعنوان فروشنده و یا صاحب کسب و کار،دغدغه های ذهنی دارید که برای رسیدن به موفقیت باید آنها را حل کنید، دغدغه هایی نظیر:

-الان در شرایطی از زندگی قرار دارید که احساس سر در گمی می کنید و نمی دانید از کجا باید شروع کنید.

-نمی توانید درست هدف گذاری کنید و یا درهدفی که برای خود تعریف نموده اید هنوزبه موفقیت نرسیده اید.

-کارهای عقب افتاده ی مهم فراوانی دارید و نتوانسته اید آنها را اولویت بندی کنید.

– ایده های فوق العاده ای دارید اما هیچ وقت آنها را عملی نکرده اید و این مشکل همیشه باقی مانده است.

-شاید به آن هدف هایی که خواسته اید رسیده اید اما هنوز حالتان خوب نیست.

به ارتقاء و پیشرفت فکر میکنید ولی نمی دانید چگونه و از کجا شروع کنید.

کوچینگ فروشندگان طلایی مناسب چه کسانی است؟

flash2

خیلی ها فکرمی کنند که حتما باید دچار سردرگمی شده باشند تا در چنین دوره ای شرکت کنند اما این دوره مناسب تمام کسانی است که می خواهند کیفیت کسب و کار خود را ارتقاء دهند و قصد دارند از حداکثر های خود استفاده کنند بنابراین شرکت در این دوره محدودیتی ندارد و فرقی نمی کند شما مدیر و کارآفرین باشید یا یک فروشنده ی فروشگاهی و یا یک کسب و کار خانگی داشته باشید.

بدون شک محتوای این دوره به تغییر نگرش شما برای حرفه ای شدن کمک خواهد کرد و تغییر قابل توجهی به مرور زمان در زندگی و کسب کار خود تجربه خواهید کرد.

دوره کوچینگ فروشندگان طلایی

چرا تصمیم گرفته ام این دوره را برگزار کنم؟ 

بسیاری از افرادی که به نوعی کسب و کاری دارند و در بحث فروش هستند دغدغه هایی دارند که برای پیشرفت و حرفه ای شدن نمی دانند چطور باید آنها را حل کنند برای همین بر آن شدم تا دوره ای را طراحی کنم که بتوانم به فروشنده ها کمک کنم تا بتوانند دغدغه های خود را حل کنند.

مشکل عمده ای که بسیاری از فروشندگان با آن مواجه هستند ترس از ریسک کردن است و این ترس میوه ی ناکامیست. زمانی که ما در یک محیط نا آشنا در تاریکی قرار میگیریم می ترسیم حرکت کنیم چون احتمال می دهیم کمی جلوتر یک چاه باشد و ما در چاه سقوط کنیم

حال اگریک نوربه کمک ما بیاید خیلی راحت مسیررامی بینم وحرکت می کنیم ودرواقع کوچینگ به شما کمک می کند تا به اگاهی دست پیدا کنید که بتوانید به راحتی درهرشراطی ریسک پذیرباشید وتمام دغدغه های خودتان راحل کنید واز زندگی لذت برید.

مبلغ سرمایه گذاری برای کوچک فروشندگان طلایی

مبلغ سرمایه گذاری ۶۶۰۰۰۰۰۰تومان است که می توانید براساس انتخاب هریک ازپیکج های زیر پرداخت نمایید

پیکج الف

تخفیف ویژه برای پرداخت نقدی ۵۳۰۰.۰۰۰تومان

پیکج ب

پرداخت غیر نقدی که به صورت سه قسط به شرح ذیل پرداخت می شود مبلغ پرداختی هرماه ۲۰۰۰.۰۰۰تومان

پیکج ج

پرداخت غیر نقدی که به صورت ۶قسط به شرح ذیل پرداخت می شود

مبلغ پرداختی هرماه ۱۱۰۰.۰۰۰تومان

ظرفیت دوره فقط۶نفر

دوره کوچینگ فروشندگان طلایی چند ماه است وچگونه برگزارمی شود

طول دوره ۶ماه است معادل ۱۸۰روز

شامل

۱۲جلسه ۴ساعته وهفته ای یک جلسه مشاوره ورفع اشکال به صورت دوره های حضوری ودوره های غیر حضوری ، تلفنی هرهفته یک ساعت با شما تماس گرفته خواهد شد وهرماه یک جلسه ۴ساعته مشاوره ی حضوری

چگونه ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام دراین دوره می بایست درابتدا فرم پیش ثبت نام راباز کنید وتمام اطلاعات مربوط به آن راپر کنید تا بقیه اطلاعات یک دوره وشروع آن برای شما ارسال شود اکنون برای ثبت نام برروی فرم پیش ثبت نام کلیک کنید تا فرم برای شما باز شود.

آیاهزینه این دوره گران نیست؟!

اول اجاره دهید به جای هزینه بگوییم سرمایه گذاری چون اگر آموزش راهزینه بدانیم حتی یک ریال هم برایش زیاد است اما اگر به آموزش ازدید یک سرمایه گذاری نگاه کنیم به شخصه می گویم مهمترین سرمایه گذاری برای انسان سرمایه گذاری است که برای رسیدن به هدف وخواسته های درست شما باشد وبرای رسیدن به هدف راهی جزموفقیت وجود ندارید و برای موفقیت باید حرفه ای باشید تا بتوانید مسیرهای درست را در زمان مناسب بپیمایید وبه فرصتهای پیش آمده چراغ سبز نشان دهید ، صد برابر این سرمایه گذاری دراینده به شما باز خواهد گشت و با تغیرات وراه کارهایی که یاد خواهید گرفت دریافت می نمایید.

ضمانت رضایت شما از فروشندگی طلایی

ازانجایی که صد درصد به این دوره معتقدم، این ضمانت واطمینان رابه شما می دهم که در صورت عدم رضایت شما ، پس از گذشت یک ماه ازاین دوره تمام مبلغ پرداختی رادر همان روز با رضایت کامل به شما باز گردانم .

ازاین بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی نمی کنید !اگر دوره مورد پسند شمانبود کافی ست باما تماس بگیرید  با دادن شماره کارت درکمترین زمان ممکن مبلغ وایز خواهد شد.

این دوره، مناسب چه افرادی نیست؟

کسانی که تغییر برای آنها مشکل است و یا دوستان اهمال کاری که فرصتها را از دست می دهند و هر روز دنبال «از شنبه ها»می گردند کسانی که هنوز هدف خود را نمی دانند که به کجا می خواهند برسند.

«من اعتماد به نفسم ضعیف است. من درست نمی شوم. مگر با آموزش آدم پولدار می شود.»

اینها نمونه هایی از مکانیزم مغز است که میخواهد ما را در حالت موجود حفظ کند . اگر اینگونه فکر می کنید این دوره قطعا برای شما مناسب نخواهد بود.

اگر دراین دوره شرکت نکنم چه می شود؟

باورکنید هیچ اتفاقی رخ نمی دهد دهها میلیون انسان در کشور ما ومیلیارد ها نفر درسراسر جهان حتی کوچک ترین اطلاعاتی ازاین چنین برنامه ها ونشست های پرباری ندارند و به زندگی روزمره خود می پردازند اما معدود افرادی هستند که برای موفقیت های خود برنامه دارندو برای خودشان سرمایه گذاری می کننداین افراد همان ۲۲درصد برتر جهان هستند.

هر فرد در کشور ما با شرایط فعلی و کمترین حالت ۲۲۲هزار تومان در ماه هزینه ی خورد و خوراک خود می کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت ، دانش و توانایی های خود هزینه می کنند ؟

این دوره فرصت بزرگیست برای سرمایه گذاری مطمئن که سالیان سال نتیجه ی آن را در سراسر زندگی شغلی و اجتماعی و خانوادگی خود خواهید دید.

مربی کوچ این دوره کسیت؟

photo_۲۰۱۷-۰۷-۲۴_۱۸-۴۸-۳۰

آقای باقر ناصری

مدیر وبسایت baghernaser.com

مدرس ومشاور اموزش فروشندگی

نویسنده کتاب راهکار های فروش از زبان یک فروشنده ونویسنده چندین مقاله در رابطه با فروش و مهارتهای فروشندگی

مشاورمجموعه های تجاری

فروشنده حرفه ای با ۱۷ سال سابقه

کلیه حقوق سایت متعلق به باقر ناصری است. کپی برداری بدون ذکر منبع غیرمجاز است.